MERCAN ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ

Sayın Kurucu,

Türkiye’ de eğitim sektöründe hızla artan rekabette öne çıkmak için güçlü, güvenilir, yenilikçi ve profesyonel bir marka desteğini arkanıza almak gerekir. Bu tercihi yaparken de sizi müşteri olarak değil ortak olarak gören sağlam bir çözüm ortaklığı sunan bir markayla yola çıkmanız gerekir.

MERCAN ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ olarak isim hakkı veriyoruz.

Öğretim hayatlarına devam eden diğer kurumlarda göz önüne alındığında, rekabet çok yoğun bir şekilde “eğitim sektöründe” de görülecek ve ilerleyen yıllarda da artarak devam edecektir.  Bu rekabet sonucunda Türkiye’de Özel Öğretim sektöründe başlayan ve hızlı artacak değişimler şöyle özetlenebilir.

“Öğrenci veli beklentileri, teknolojinin eğitimde kullanılması, eğitimci rollerin değişmesi, eğitim kurumlarında giderek azalan öğrenci – veli bağlılığı, çok kurum açılmasından kaynaklanan arz talep dengesizliği, okul ücretlerinde yaşanacak değişimler ve beraberinde rekabetin daha da artması, sosyal medya araçlarının sıkça kullanılması, dünya vatandaşlığı olgusunun gelişmesi ve beklentinin bu yönde artması, artan rekabet koşulları daha ön plana çıkan profesyonelce yapılacak Marketing, PİAR, Ar-Ge faaliyetleri, CRM çalışmaları”

Sonuç olarak Türkiye’nin her bölgesinde de velilerin ve öğrencilerin daha kurumsal gördükleri, daha küresel oyuncu yetiştirdiklerinde inandıkları marka kurumlara olan talepleri giderek artacaktır.

Bu gelişmeleri çok yakından takip edip elde ettiğimiz değerlendirmeler sonucunda ortaya çıkan ihtiyacı ulusal ile yereli buluşturacak yeni eğitim markası “MERCAN ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ” olarak karşılamaya karar verdik.

Eğitim sektöründe yakın zamanda yaşanacak birçok değişim göz önüne alındığında “MERCAN ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ” , Türkiye’ nin her bölgesinde yükselen, takip edilen, fark yaratan ve tercih sebebi olan bir kurum olacaktır.

Yeni kurum açacak olan veya mevcut kurumunun ismini değiştirmek isteyen eğitim kurumlarına isim hakkı vermek ve gelişen rekabet koşullarında her türlü desteği verip;  çözüm ortaklıkları sunarak bölgenizde en öne çıkan bir marka  haline gelmenizi  hedefliyoruz.

Amacımız :

Eğitim- Öğretim tecrübemiz, kurumsal kimliğimiz, marka bilinirliğimiz ile Türkiye’nin her bölgesinde sınırlı sayıda doğru kurumlarla buluşmak ve bu başarımızı sizlerle paylaşarak büyümektir.

İş birliğiniz için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla…


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ahmet MERCAN
0.532 443 19 06
444 4 133

2017 - 2024 MERCAN ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ
bir Mercan A.Ş. Kuruluşudur.
Sitemizdeki yazı, resim, ürün ve tüm kaynakların izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır.
Kullananlar hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır.
ByTeknoloji